main

Moda

Back to High School 2020! Odzieżowa wyprawka szkolna!

13 sierpnia 2020 — 0

Depositphotos_2895553_s-2019.jpg

Zaopatrzenie na nowy rok szkolny to nie tylko przybory i plecak. Szczególnie „starsza” młodzież bardziej skupia się na tym, aby outfity do szkoły rozwalały korytarzowy system, niż na podręcznikach 😉 Wyprawka szkolna do liceum czy technikum obejmuje odświeżenie jesiennej garderoby! To oczywiste! 

Czy akcja „Back to High School 2020” różni się od jesiennych powrotów do szkół średnich i na uczelnie od tych, które miały miejsce w ubiegłych latach? Chciałoby się powiedzieć, że nie, a jednak tak…

wyprawka do liceum 2020! Będą potrzebne… maseczki ochronne! 

maseczka ochronna streetwear
Maseczka ochronna do szkoły? Trzeba mieć ją w zanadrzu! Denley.pl

Choć prawdopodobnie maseczki ochronne na usta i nos nie będą obligatoryjne w salach klasowych, to jednak taki „gadżet” doby koronawirusa zawsze trzeba mieć przy sobie. Chodzi oczywiście o zachowanie reżimu sanitarnego określonego przepisami prawa w konkretnych miejscach i sytuacjach. Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego takie reguły z całą pewnością będą ściśle określone. Niezależnie od tego czy reżim sanitarny w szkole będzie mniej lub bardziej ostry – takie akcesoria męskie jak maseczki na twarz przydadzą się jeszcze wielokrotnie. Ot, choćby po to, by po drodze do budy zajść do pobliskiego spożywczaka po drugie śniadanie 😉

Dobrze wyglądające, fitujące ze streetwear’owymi ciuchami maski, a do tego wygodne w użytkowaniu i wielorazowe – dostępne są w naszym sklepie online – Denley.pl.

Back to high school! odzieżowa wyprawka szkolna! 

ubrania do szkoły
Rok szkolny 2020/2021? Na luzie! Denley.pl

Najmodniejsze stylizacje do szkoły tego sezonu są pewną konsekwencją mierzenia się, od kilku miesięcy, z sytuacją pandemiczną. Wraz z lock down’em, w świecie mody, zapunktowały ubrania basic i odzież sportowa. W czasach powszechnie obowiązujących restrykcji – potrzebę komfortu chętnie wyrażaliśmy i zaspakajaliśmy poprzez stawianie na maksymalnie wygodne ubrania. Ciuchy, które nosi się świetnie pod każdym względem (swoboda, wygląd) – zostaną w trendach na dłużej.

powrót do szkoły 2020
Odzieżowa wyprawka szkolna? Przydadzą ci się wygodne joggery! Denley.pl

W roku szkolnym i akademickim 2020/2021 – będziemy ubierać się na luzie!

Apel, kolokwium, ważny egzamin – w takich „oficjalnych” okolicznościach warto oczywiście wybrać schludną stylizację adekwatną do  wydarzenia. Natomiast na co dzień – decydujemy się na emanowanie indywidualnym stylem! Czyli ubieramy ciuchy, w których dobrze się czujemy i wyglądamy. Dla jednych będą to ubrania streetwear’owe, inni postawią na sport, a jeszcze inni – nonszalancko połączą oba nurty.

Odzieżowa wyprawka szkolna powinna być zatem efektem personalnych wyborów, a tych możecie dokonać w naszym sklepie online – Denley.pl. Znajdziecie tu modne ubrania do szkoły, ubrania na zajęcia sportowe i dodatkowe. I to w fantastycznych cenach!

0 0 vote
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x