main

Lifestyle

Co robić w ostatni weekend wakacji? 10 pomysłów!

1 września 2017 — 0

Depositphotos_11044872_m-2015-960x640.jpg

W pierwszej chwili nasuwa się na myśl tylko jedna odpowiedź: usiąść i płakać rzewnymi łzami.

Choć i tak jest się przecież z czego cieszyć! Bo gdyby nie tegoroczny pomysł Ministerstwa Edukacji Narodowej, ostatni prawdziwy weekend wakacji – mielibyśmy już za sobą. A, że w tym roku – z nauką startujemy dopiero od 4-go września – możemy cieszyć się jeszcze jednym weekendem w gratisie. Nie jest więc aż tak źle!

Może więc zamiast popadać w otchłań rozpaczy, chować głowę w piasek albo snuć się bez celu – warto wykorzystać ostatnie dni tegorocznych, beztroskich wakacji – z prawdziwą pompą!?

Wspólne kibicowanie – świetny plan na weekend pełen sportowych wydarzeń!

Jak spędzić ostatni weekend wakacji? 10 pomysłów!

  1. Można np. zabrać paczkę kumpli lub chociaż własny plecak i wykorzystać ofertę PKP i ich bilet weekendowy. Wsiąść do pociągu byle jakiego w piątek po południu, a wrócić w niedzielę. W tym czasie można przejechać pół kraju, zjeść śniadanie na nadbałtyckiej plaży, a kolację na krakowskim rynku.
  2. A w Krakowie będzie się działo! Właśnie na ostatni weekend wakacji przypadają półfinały i finał Mistrzostw Europy Lotto EuroVolley Poland 2017! Dla kibiców męskiej siatkówki to prawdziwa gratka!
  3. Chyba, że wolicie hokej! Bo w Krakowie odbędzie się, również w ten weekend, Hokejowa Liga Mistrzów.
  4. Ale przecież nie trzeba być w Krakowie, by kibicować ulubionej drużynie! Można umówić się ze znajomymi, iść do pubu z telebimem, zamówić zimne piwo i chipsy i oddać się sportowym emocjom po całości!
  5. Np. piłkarskim albo żużlowym! 1-go września kadra piłkarskiej reprezentacji Polski zmierzy się z Danią. Jeśli natomiast chcielibyście zobaczyć półfinały w najlepszej lidze żużlowej świata, to w niedzielę, w Lesznie Unia zmierzy się z drużyną Falubazu Zielona Góra, a we Wrocławiu – zawodnicy Betardu spotkają się ze Stalą Gorzów! W TV- relacja live!
  6. 2-go września, w Szczecinku, odbędzie się impreza Materiafest 2017, a wśród gwiazd pojawią się takie kapele jak Behemoth, Illusion czy Riverside. Fani ostrej muzyki mogą zakończyć wakacje z przytupem!
  7. Albo przy dj-skich rytmach i wśród najpiękniejszych… samochodów! Tak!  W Katowicach, na Lotnisku Muchowiec, w termnie 2-3 września odbędzie się prawdziwe święto fanów motoryzacji i muzyki klubowej: Auto Partner Summer Cars Party 2017!
  8. Z kolei we Wrocławiu pojawią się Legendy Rocka! Fish Emade Tworzywo, Organek, Janerka, Riverside – to artyści, którzy naprawdę przyciągają. Już od piątku!
  9. Jeśli już jesteśmy przy imprezach, to warto wspomnieć, że w Zielonej Górze, 2-go września – startuje Winobranie 2017! A tam? Wino, kobiety i śpiew! Czego chcieć więcej?
  10. Ten ostatni weekend wakacji można też spędzić na spokojnie, oddając się swoim ulubionym rozrywkom. Wędkowaniu, grillowaniu ze znajomymi czy przy telewizyjnych serialach!

Wykorzystajcie go dobrze!

0 0 vote
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x